Promocja polskiej mody w Londynie

Promocja polskiej mody w Londynie

Londyn o tej porze roku jest dużo lepszy niż Warszawa. Właściwie po Walentynkach jest już wiosna. W Warszawie ciagle buro i zimno, a tam słonecznie. Na ulicach modowi przebierańcy (London Fashion Week), a w powietrzu energia.

Zaangażowana od 2 lat w projekt promocji w świecie polskiej mody poleciałam tam na promocje naszej książki. Uprzednio w Polsce przygotowując jej film promocyjny (produkcja naszej firmy  Noghi):

Wystawa polskiej mody 2 lata temu opisane na blogu wczesnej: pierwszy i drugi wpis.

Tym razem okazje do wizyty były dwie. Pierwsza to wystawa polskich projektantów w ramach International Fashion Showcase  w tym roku przygotowana przez School of Form z Poznania. Polska wystawa pt. Waste Not wygrała konkurs na najlepsza koncepcje kuratorską. Brawo Poznań.

Druga i ta właściwa to promocja antologii polskiej mody, po raz pierwszy po angielsku, o tytule Chrysalis. Premiera polska i jej lokalne wydanie odbędzie się w maju. Książka to prawdziwe dzieło sztuki, osobne pięknie zaprojektowane karty, w ozdobnym opakowaniu,  jak skarb, ujawniają historie  z dziejów polskiej mody od powojnia.

Pomimo jej ekskluzywności i bardzo limitowanej edycji zawartość książki jest jednak udostepniona na nowopowstałej stronie: www.PolishFashionStories.com 

Strona ma cel edukacyjny i archiwizujący polską modę i promuje idee „slow internet”. Trzymam za nią kciuki 🙂

http://www.polishfashionstories.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s