Blachara – materializm kobiety

Jak sama nazwa wskazuje Blachara nie jest kobietą znająca się na naprawie samochodu po wypadku. Blachara to głupia, pusta puszczalska, co to z tipsami poleciała na samochód.

To oczywiście stereotyp i lekka przesada opisująca panią zwracającą uwagę na portfel ewentualnego przyszłego męża. Im wyższe sfery tym kody bardziej subtelne: czym się zajmujesz, gdzie mieszkasz, co robią twoi rodzice. Z nich doskonale można ocenić możliwości materialne kandydata.

Panowie równie chętnie biorą udział w tej grze, prezentując atrybuty: zegarki, samochody, najnowsze gadżety czy gesty przy barze. Jest oczywiście pewna grupa, która nie chce się w to bawić twierdząc, że dziwki są tańsze od żony i pewnie mają rację.

W naszym zakłamanym świecie materialistki są krytykowanie, najchętniej słowami: poleciała na kasę. Żadna inteligentna kobieta nie przyzna się do tego, że zwraca uwagę na pieniądze, twierdząc, że sama przecież może sobie pozwolić na co zechce i nie będzie się sprzedawać. Prawda jest jednak taka, że faceci z kasą są bardziej seksy i nie chodzi tylko o romantyczne prezenty i drogie kwiaty. To nie same pieniądze kręcą kobiety, tylko władza którą mężczyznom dają.

Przypuszczam, że materializm kobiet ma nawet dłuższą historię niż same pieniądze. Całe babskie życie jest podporządkowane cyklom hormonalnym. To te okropne związki chemiczne dyktują nam zachowanie. Każą nam przede wszystkim znaleźć samca, który będzie potrafił dostarczyć do naszego gniazda pokarm, w czasie kiedy my będziemy rodzić i doglądać dzieci.

Brzmi to okrutnie i dowodzi jedynie, że wbrew ich głośno wypowiadanej opinii to jednak kobiety wykorzystują mężczyzn i traktują ich przedmiotowo, wpierw kusząc urodą, młodością i „mind-blowing sex”. Wstrętne hipokrytki.

Nie odkrywam Ameryki, bo to oczywiste, że lepiej być zdrowym i bogatym niż biednym i chorym, ale dlaczego jednak tak uparcie zaprzeczamy temu, że to ma znaczenie? Na pewno większość z was myśli teraz „ja nie wybieram mężczyzn ze względu na pieniądze”. Proponuję więc w myślach wymienić kilka cech idealnego partnera.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s